“SEFER BİZDEN, TAKDİR SİZDEN, BAŞARI ALLAH’TANDIR.”

Bir Önceki Dönem Artvin Belediye Başkanı Mehmet KOCATEPE, AK Parti Artvin Milletvekili Aday Adaylığını Resmen Açıkladı

AK Parti Artvin Milletvekili Aday Adayı Mehmet KOCATEPE, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Basınımızın Kıymetli Temsilcileri, Değerli Hemşehrilerim,

50 yılı aşkın ömrümüzün büyük bölümünü devlet bürokrasisi ve siyaset kanalı ile; doğup büyüdüğüm baba ocağım, ana kucağım Artvin’imize, ülkemize hizmetle geçirmiş bir kardeşiniz olarak; dünya mazlumlarının sesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde "Türkiye Yüzyılında", milletimizin geleceğinin oylanacağı 14 Mayıs 2023 Milletvekili Genel Seçimlerinde, Artvin Milletvekilliğine aday adaylığı için siz can dostlarım kıymetli hemşehrilerimin huzurundayım. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Seçimlerin Artvin'imize, milletimize ve ülkemize ümit bağlayan, tüm mazlum coğrafyaların insanlarına hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

14 Mayıs 2023 seçimlerinde Artvin’de partimizin gücüne güç, heyecanına heyecan katarak yeniden tarihi bir başarının unsurlarından biri olmak yolunda, aday adaylığına başvurmuş dava arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.

Görüyorum ki AK Parti Teşkilatlarımız bütün birimleri ile yeni bir zafer için ilk gün kü aşkla aynı azım ve gayretle mücadeleye hazır, dava arkadaşlarımın ve teşkilatlarımızın bu heyecanını karşılıksız bırakamazdık.

Kıymetli dostlarım şehrimizin ve insanımızın ihtiyaçlarını bilen ve çözüm odaklı hizmetler için çıkacağımız bu yolda başta teşkilatlarımızın muhabbeti ve desteği dava büyüklerimizin tensibi ile şehrimize hizmet yolunda çıktığımız bu yeni süreçte hepinizin desteğini ve fikirlerinizi bekler 14 Mayıs 2023 seçimlerinin cumhur ittifakı zaferini bekleyen milletimize saygılarımı sunarım.

Sefer bizden, takdir sizden, başarı Allah’tandır.”