Artvin Valiliği ve Artvin Dernekler Federasyonu’nun (ARDEF) organizasyonu ile İstanbul’da gerçekleştirilen 3.Artvin Tanıtım Günleri’nde ücretsiz 3 bin adet fidan dağıtıldı.

Artvin Valiliği ve Artvin Dernekler Federasyonu’nun (ARDEF) organizasyonu ile Artvin’e gönül vermiş sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla, İlin marka değerini yükseltmek, turizm potansiyelini artırmak ve kültürel değerlerini tanıtmak amacıyla düzenlenen  "3. Artvin Tanıtım Günleri’nde Artvin Orman Bölge Müdürlüğü olarak yapılan çalışma ve faaliyetlerinin tanıtımı yapıldı. 

İstanbul Maltepe Sahil Etkinlik alanında 25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında üçüncüsü yapılan “Artvin Tanıtım Günleri” fuarında,  Artvin Orman Bölge Müdürlüğü yaptığı çalışmaların tanıtıldığı standa ziyaretçilerin yoğun ilgisi oldu. 5 gün süren fuarda vatandaşlara ücretsiz fidan, şapka, kalem, anahtarlık, kitap, broşür  ve odun dışı orman ürünlerinden adaçayı, papatya, lavanta ve orman kokteyli çayı dağıtıldı.

Kurumsal olarak yapılan çalışmaların görsel ve birebir anlatılarak yapılan tanıtımdan vatandaşlar memnuniyetlerini belirttiler.