112 Adliye Haberleri afad aile hekimliği ak part artvin AK Parti akarsu Anne antalya araba ardahan Ardanuç Arhavi Artvin artvin haber Artvin Adliye Artvin AK Parti artvin belediye başkanı Artvin Çoruh Üniversitesi artvin de kar artvin deprem Artvin Doğa Gezginleri Artvin Doğa Yürüyüşü artvin doğalgaz artvin haber artvin ibrahim ince Artvin İl Emniyet Müdürü artvin kaza artvin medya Artvin Rize Havaalanı Artvin sınır kapısı artvin trafik kazası artvin valisi Artvinedair atama Av.Şenol Alpaslan ayı ayı yola indi otomobil çarptı bahcesaray Bahçesaray Baraj Basın basın açıklaması Bebek belediye meclis toplantısı boğa güreşleri Borçka Borçka haber Borçka Karagöl Cankurtaran cemiyet cerattepe cezaevi CHP cığ corona virüsü cumhurbaşkanı erdoğan Çatı Çökmesi çaylık yangını Çevre Çevre ve Şehircilik Bakanı çığ Çin çoban çoruh nehri Çöp Damar Köyü Demirhan Elçin deniz Deniz üzerine havaalanı deprem devlet hastanesi diploma Doğa doğal yaşam doğalgaz doğu türkistan dolgu dsi Duyurular eğitimsen eğlence elektrikli araba emekli Emniyet müdürü enelli rampası engelli Erkan Balta erzurum Etkinlikler Eyüp Aytekin facia Fahrettin Koca fahrettin tilki Fatih Tahtalı Fatih Tahtalı Kimdir Festival firari Firma Rehberi Fotoğraflar Gazeteci Gezi Gökçen ailesi Gönüllü görme engelli Gösteri Merkezi gündem gürcistan halk oyunları hasan altoprak Hava Durumu HAVALAR SOĞUDU AKTARLAR YAŞADI havalimanı haziran heyelan Hopa hopa arama kurtarma Hopa Devlet Hastanesi Hopa haber hopak ibrahim ince içme suyu iftar il başkanı il özel idaresi İsrafil Kışla istifa jandarma kaçak Kafkasör kamyon kano kar kar tatili kar yağışı kara yolu karaca karadeniz karayolu Kaymakam Musa Göktaş Kaza Kemalpaşa Kocaeli korona virüsü köpek KÖŞEYAZILARI köy yolu Kutlama maden marant Mehmet Selvi Meme memur sen merkez meteoroloji Mevsim Milletvekili Murat Kurum Muratlı barajı Muratlı Sınır Kapısı Murgul Müzikler narkotik navigasyon nöbet offroad okul okullar tatil Ordu Giresun orman yangını ölü ölüm Özen Akçam Pazar Ramazan Ramazan Bayramı ramazan bayramı mesajı recep tayyip erdoğan Rize Sağlık Sağlık Bakanı sağlık ocağı sahara sandık sarıkamış sarıkamış destanı sarıkamış harekatı Sarp Sınır Kapısı satranc seçim Sel selahattin arslan sessiz çığlık Sinan Ergen Sinema Rehberi Soğuk hava Sonbahar su sorunu Süheyla Köse Süt Şavşat Şavşat Karagöl Şavşat Sonbahar şehit şenol alpaslan Şifa aktar Tatil tekerlekli sandalye THOF tır kuyrukları togg Trabzon trafik kazası tursit tünel Türkiye Şampiyonası uçurum Uğur Bayraktutan Vali vali doruk vali yılmaz doruk van Videolar vuslat Yağış yangın yaralı yayla Yeni Yerleşim yerli otomobil Yılmaz Doruk yoğun bakım ünitesi yol Yusufeli yusufeli barajı Yüksel Kantar zeki alkan zincirleme kaza Ziyaretçi


Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’nın 10 Ekim’de yapılacak seçimli kongresinde Osman Akyürek, Zekeriya Yalçın’dan sonra Mustafa Çelik bende varım dedi. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’nın 10 Ekim’de yapılacak seçimli kongresinde Osman Akyürek, Zekeriya Yalçın’dan sonra Mustafa Çelik, “Tek amacımız marka şehir Hopa’dır” dedi.
 
Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mustafa Çelik 10 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi Atatürk anıtına çelenk koyduktan sonra basın toplantısı düzenleyecekleri İstasyon Cafe’ye geçtiler. Mustafa Çelik İstasyon Cafe’de basın mensuplarına verdiği kahvaltı ardından yaptığı açıklamada adaylığını açıklayarak şunları söyledi:  “Değerli Basın mensubu arkadaşlarım,  Öncelikle bizleri kırmayıp davetimize icap ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.  Daha güzel ve güçlü bir Hopa için arkadaşlarımızla çıktığımız bu hizmet yarışında bizimle birlikte hareket eden tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar Hopa Ticaret ve Sanayi Odasında görev yapmış olan Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetimine, Meclis Başkanı ve Yönetimine, Hopa’ya hizmette taş üstüne taş koyan her bir ferde ve kuruma çok teşekkür ederim. 

Bugün burada talip olduğumuz Hopa Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi için çalışmalarımızın ilk adımlarını atıyoruz. Daha Şeffaf, daha Sağlam, daha Dengeli, oda üyelerini daha çok kucaklayan ve Hopa’ya eşik atlattıracak bir yönetim için buradayız. Birlikte olduğumuz yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber bunları yapacak güce sahibiz. Çıktığımız bu yolda, tek bir kişi, tek bir ağız, tek bir düşünce değil, bir ekip ruhu ve anlayışıyla Odayı daha güçlü daha güzel yöneteceğimizin sözünü veriyoruz.  

Yurt dışına açılan bir kapı olmasının yanı sıra, yöre ticaretinin merkezi, bir liman şehri, bir zenginlik olarak gördüğümüz farklı kültürlerin bir arada yaşadığı Hopa, yıllar  yılı hak ettiği yeri bulamamıştır. Hopa bugüne kadar bir marka şehri haline getirilmeliydi.  

Bizler güçlü ve dinamik kadromuzla  Hopa’yı marka şehri haline getireceğiz. Hopa’da markanın gereği olan her çalışmanın içinde yer alacağız, her kapıyı çalacağız.  Bir sivil toplum kuruluşu olarak tüm gücümüzü ve mesaimizi harcayacağız.  Geldiğiniz için hepinize tekrardan teşekkür ederim.”

Mustafa Çelik kahvaltılı basın açıklamasında birlikte yola çıktıkları aday arkadaşlarını da basına tanıttı. İşte adaylar: 1.Grupdan Mustafa Çelik  (Çelik İnşaat Nak.), Ersan Gedik  (Ada Gümrükleme)  ve Gökmen Kibar (Öz lider Nak.), 2 Grup’ta  Fahrettin Yılmaz (Hopelsan Beyaz Eşya), Ahmet Maşalacı  (Oğuzhan İth. İhr),  3.Grup’ta Metin Şanver  (Kaptanlar Nak.), Ali İhsan Akbıyık  (Sahil Nak.) , 4.Grup’ta Fazlı Çakır  (Askar Ticaret)  ve İbrahim Koyuncu (Koyuncular Petrol. İnş) 5.Grup’ta Reşat Aydın  (Kardelen İnşaat)  ve Cenk Özkazanç (Ce Yapı). Mustafa Çelik daha sonra adayları ile birlikte önce Belediye Başkanı Nedim Cihan ve ardından STÖ başkanlarını makamlarında ziyaret ederek neden aday olduklarını ve seçildiklerinde neler yapacaklarını anlattılar. Basın açıklaması toplu çekilen fotoğraf ardından sona erdi.
Etiketler:

Yorum Gönder

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.