GÜNCEL
latest

BASIN MENSUPLARI MESLEKTAŞLARINI HASTA YATAĞINDA ZİYARET ETTİ


Artvin Belediyesi Basın Yayın  Çalışanlarından, TRT Artvin Muhabiri Fatih Tüysüz, kurban bayramının üçüncü günü rahatsızlanması nedeniyle Artvin Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kulak Burun Boğaz doktoru tarafından Bademcik enfeksiyonu teşhisi ile hastahaneye yatırılan Tüysüz, antibiyotik ve serum tedavisine başlandı.

Bu sırada hastalandığını duyan eş dost ve mesai arkadaşları ziyaretine akın etti. Öte yandan sahada birlikte çalıştığı meslektaşları da Tüysüz’ü hasta yatağında ziyaret etti. Gazeteci Fatih Tüysüz, arayan soran mesaj atan tüm dostlarına arkadaşlara teşekkür ederek tüm hastalara acil şifalar diledi.

Bir süre daha tedavisinin devam edeceğini belirten Tüysüz, Bademciklerin şişmesi tüm bedeni etkilediğini bu yüzden özenerek tedavi yapan Artvin Devlet Hastanesi personeline KBB uzmanı Dr. Pınar hanıma da ayrıca teşekkür etti.

Ziyarete Artvin Doğan Haber Ajansı Temsilcisi Adem Güngör, Anadolu Ajansı Temsilcisi Yusuf Okur, İhlas Haber Ajansı Temsilcisi Hasan Fehmi Demir, Dost Artvin Gazetesi muhabiri Temel okur katıldı. Hasta yatağına kendisine taziyelerini dile getiren basın mensupları hastalı hakkında meslektaşından bilgi aldılar.  

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok