GÜNCEL
latest

ARTVİN SPOR SALONUNA KAVUŞUYOR


AK Parti Milletvekili Av. E. Erkan Balta, Artvin’in en önemli eksiği olarak gördüğünü belirttiği ‘spor salonu’ ile ilgili müjde verdi.

Milletvekili Balta, ziyaret ettiği Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet M. Kasapoğlu’nun, 1500 seyirci kapasiteli spor salonunun yeni proje ve maliyet hazırlığı yapılarak hemen ihaleye çıkarılması talimatı verdiğini, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile duyurdu. 

Milletvekili Balta paylaşımında,  “Artvin’imizin en önemli eksiği olarak gördüğüm ilimize yakışır bir spor salonuna kavuşmak için protokol imzalandığı halde iki yıl yer arayışımız sonunda Milli Savunma Bakanımızın desteği ile Hudut alayının içindeki alanın Gençlik Spor Bakanlığına devrini sağlamıştık. 

Bugün ziyaret ettiğim Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet M. Kasapoğlu, 1500 SEYİRCİ KAPASİTELİ SPOR SALONUNUN yeni proje ve maliyet hazırlığı yapılarak hemen ihaleye çıkarılması talimatı vermiştir. 

Sayın Bakanımıza Artvin adına çok teşekkür ederim. 

İlimizin Gençlik Spor Bakanlığı ile ilgili diğer yatırımlarla ilgili inşallah müjdelerimize devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID