GÜNCEL
latest

ARTSO SEÇİMİ SONUÇLANDI KURT GÜVEN TAZELEDİ

 


Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Kurulu seçimleri gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Seçkin Kurt’un Sevdamızın Adı Artvin adlı grubu seçimlere mavi liste ile katılırken, Ahmet Özçelik’in Ticarette Ortak Amaç Grubu ise beyaz liste ile katıldı. 

5 grubun bulunduğu oda seçimlerinde mevcut Başkan Seçkin Kurt, 5 grupta da kazanarak rakibini ezici bir üstünlükle yenmiş oldu. Artvin Ticaret Ve Sanayi Odası’nda Sevdamız Artvin Grubu ile seçime giren Seçkin Kurt, tüm grupları alarak seçimin galibi oldu. Seçim sonrasında iki aday yan yana gelerek birbirlerini tebrik ederken, Ahmet Özçelik, demokratik ortamda bir seçim gerçekleştirildiğini, Artvin için yola çıktığını ve üyelerden destek beklediklerini ancak üyelerin önemli bir bölümünün tercihlerini Seçkin Kurt’tan yana kullandıklarını ifade ederek, “ Benim anladığım o dur ki Seçkin Kurt, 4 yıl boyunca başarılı bir biçimde bu odayı yönetmiş ki üyeler böylesine bir destek verdiler. Ben kendisine başarılar diliyor ve tebrik ediyorum” diye konuştu. 

Yeniden seçim kazanarak güven tazeleyen Başkan Seçkin Kurt ise Ahmet Özçelik’e güzel bir seçim kampanyası yürütmesinden dolayı teşekkür ederek, “ Ahmet Başkan ve ekibine teşekkür ediyorum. Sonuçta bu bir yarıştır ve iki aday yarıştık. Ben kendisine Artvin’e yakışır bir kampanya yapmasından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca yüzde 80 civarında bir katılım ile tercihlerini beyan eden üyelere de teşekkür ediyorum. Ahmet başkanın seçim kampanyasında ortaya koyduğu güzel projeler var idi. Ben bu projeleri de gündemime alarak gerçekleştirilmesine çalışacağım. Gerek bana ve ekibime gerekse de Ahmet Özçelik ve ekibine oy veren tüm üyelere teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle seçim bitmiştir. Gayemiz de çabamızda ortaktır. Yarın itibariyle artık yeni dönemde neler yapacağımıza konsantre olacağız” diyerek açıklamalarını tamamladı. 

Seçim Sonucu şu şekilde gerçekleşti: 

1. MESLEK GRUBU : 53-20 Sevdamız Artvin Grubu Seçkin Kurt Listesi

2. MESLEK GRUBU : 85-37 Sevdamız Artvin Grubu Seçkin Kurt Listesi

3. MESLEK GRUBU : 56-41 Sevdamız Artvin Grubu Seçkin Kurt Listesi

4. MESLEK GRUBU : 52-33 Sevdamız Artvin Grubu Seçkin Kurt Listesi

5. MESLEK GRUBU : 63-34 Sevdamız Artvin Grubu Seçkin Kurt Listesi

Bu sonuçlara göre Kemal Koçak, Selçuk İskenderoğlu, Yusuf Soybilgin, Cengiz Fırat, Mehmet Ali Uzun, Seçkin Kurt, Özkan Öztürk, Turan Yelken, Can Burak Köksal, İrfan Yıldırım, Hatice Nur Ersöz, Utku Güneş, Sedat Ali Öktem, Okan Gültekin ve Coşkun Öztürk Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni meclis üyeleri oldular. 

Seçim sonuçlarının resmileşmesi ve mazbataların alınmasının ardından odanın ilk meclis toplantısı düzenlenecek ve görev bölümü gerçekleştirilecek.

Haber 08ajans

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID