GÜNCEL
latest

SOKAK KÖPEKLERİNİN VERDİĞİ ZARARIN BİR KISMINI KESİMAL A.Ş KARŞILIYOR

 


Geçtiğimiz günlerde Nurettin Şimşek’e ait kümese giren sokak köpekleri, 80 tavuğu parçalamıştı.Yetkili makamları aradığımız halde yeterli ilgiyi görmüyoruz kimse bize sahip çıkmıyor diyen Şimşek’in çağrısına Arhavi Ticaret Odası Başkanı Atıf Kesim sessiz kalmadı.

Cumhuriyet Mahallesinde meydana gelen olay ile ilgili ziyarete giden Kesim şunları söyledi; Kardeşimizin başına gelen olayın çok üzücü olduğunu Nurettin Bey'in zararının bir bölmünü Kesimal A.Ş olarak karşılayacağını iletti.

Öte yandan Şimşek şunları söyledi; ‘’Atıf başkan sağolsun duyunca bu sabah ziyaretime geldi zararımın bir çoğunu karşıladı kendisinde yürekten teşekkür ediyorum. Gerçekten Arhavi'de ciddi derecede bir köpek sorunu var. Köpeklerin yanlarından geçerken bizim üzerimize geliyorlar. Marketten bir şey aldığımızda poşette ne var diye bizi taciz ediyor. Bu durumda bizi çok korkutuyor. Herhangi birinin çocuğunu bu köpekler parçalasa bunun hesabını kim, kime verecek? Arhavi Belediyesinden rica ediyorum, lütfen bu hayvanları besleyin ya da önlem alınsın çare bulunsun dedi’’

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID