GÜNCEL
latest

HAYVAN OTLATIRKEN KAYBOLAN VATANDAŞ ARANIYOR

 


-Artvin’de kayıp yaşlı adam için ekipler seferber oldu.

Artvin’de hayvanları otlatmak için evden çıkan 72 yaşındaki yaşlı adam kayboldu. İhbar üzerine ekipler köyde arama kurtarma çalışması başlattı.

Artvin Merkeze bağlı Vezirköy’de hayvanları otlatmak için dün sabah evden çıkan 72 yaşındaki Halit Altun akşam eve geri dönmedi.

Otlattığı hayanlar komşusuna ait hayvanlarla birlikte sahipleri olmadan köye geri dönünce ailesi 112 Çağrı merkezine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen Jandarma ve AFAD ekipleri bölge halkının desteğiyle yaşlı adam için arama kurtarma çalışması başlattı. Dün akşam yapılan arama çalışmasında yaşlı adamdan bir iz bulunamazken, ekipler sabahın erken saatlerinde yeniden arazide çalışmalarını sürdürdü.

Vezirköy Muhtarı Hasan Okay şunları söyledi; “ köyümüz sakinlerinden 72 yaşındaki Halit Altun dün hayvanları otlatmak için evden çıktı bir daha kendisinden haber alınamad. En son köy mezrasında görüldüğü ifade edildi. Ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde bölge halkı olarak ekiplere destek oluyoruz. Temennimiz inşallah sağ salim bulunur” dedi.


« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID