GÜNCEL
latest

ARTVİN'DE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA 1 SAATLİK ÖZEL İZİNLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

 


Artvin’de Koronavirüs yasakları nedeniyle düğün yapamayan çift, 1 saatlik özel izin alarak dünya evine girdi.

Gelin Fatma Özçelik, hayalini kurduğu gelinliği bir saatlik giymenin mutluluğunu yaşadı.

Artvin'de evlenme kararı alan Fatma Özçelik ve Ali Erdem çifti, korona virüs tedbirleri çerçevesinde düğün yapamayınca yetkililerden 1 saat izin alarak dünya evine girdiler. 1 saatlik olsa bile gelinlik giymek isteyen Fatma Özçelik, hayali kurduğu gelinliğini giymenin mutluluğunu yaşadı.

Artan vakalar nedeniyle Koronavirüs tedbirleri kapsamında düğün ve nikah törenleri yasaklanınca Fatma Özçelik ve Ali Erdem çifti, planladıkları düğün törenini yapamadılar. Baba ocağından gelinliğiyle çıkma isteyen Fatma Özçelik,  Valilik tarafından verilen 1 saatlik özel izin ve az sayıda davetliyle düğün merasimini gerçekleştirdiler.

Sayılı davetliler eşliğinde, sosyal mesafe ve maske kuralına uygun bir şekilde gerçekleşen düğünde, yöreye özgü örf ve adetler eşliğinde gelin baba ocağından gelinliğiyle çıkartılarak gelin arabasıyla eşinin evine gitti.

Öte yandan çiftin düğünleri kışa denk gelince, Fotoğraf Sanatçısı ve Düğün Fotoğrafçısı Hasan Avcı tarafından   gelin ve damadın dış mekân fotoğraf çekimleri doğal güzelliğiyle ünlü Borçka Karagöl'ün karla kaplı muhteşem doğasında yapıldı. « PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID