GÜNCEL
latest

Bİ’SOS TAVUK DÖNER HİZMETE AÇILIYOR

 

Bİ’SOS TAVUK DÖNER HİZMETE AÇILIYOR

Artvin’de ‘Yeni Bir Tat’ sloganıyla hizmet verecek olan özel soslu Hatay usulü tavuk döner Bi’ SOS 1 Ekim Perşembe günü hizmete açılıyor. 

Artvin’de uzun yılar restoran ve kafe işletmeciliği yapan Hakan Bakır, yeni bir marka ile Çayağzı Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Mavera kafenin yan tarafında özel soslu Hatay usulü tavuk döner Bi’ SOS hizmet verecek. 

Özel Soslu Hatay usulü tavuk dönerle müşterilerine yeni bir tat sunmayı amaçladıklarını ifade eden işletme sahibi Hakan Bakır, Samsun da üniversite okurken tattığı bu lezzeti Artvinlilerle buluşturma hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. 

Bakır; “ Samsun da üniversite okurken genelde bu özel soslu tavuk dürümü yerdik. Bende bunu Artvin’de nasıl yapabilirim diye düşünüyordum. Bildiğiniz üzere yıllar önce et döner, lokanta ve kafe üzerine işletmelerimiz vardı. Mavera kafe Çayağzı mahallesin de yeni adresinde hizmet vermeye devam ediyor. Bunun yanında hayalim olan özel soslu Hatay usulü tavuk döner işletmemizi de açacak olmanın heyecanını yaşıyorum. 

Hatay dan getirdiğimiz alanında uzman ustamız ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla hizmete başlıyoruz.


Özel baharatlarla hazırladığımız ve donuk olmayan, helal sertifikalı tavuklarımızı müşterilerimizin damak tadına sunacağız.

Açılışta pandemi dolayısıyla özel tören yapılmasa da siz değerli halkımızı davet ediyoruz ” dedi.

Bi’SOS ; Tavuk dürüm, tombik tavuk ve tavuk İskender gibi zengin menü seçenekleriyle ev ve iş yerlerine paket servis hizmeti de sunuyor.

Sipariş hattı 0466 212 88 89 WhatsApp şipariş hattı 0552 432 55 08

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID