GÜNCEL
latest

Whatsapp çevrimiçi ve son görülme özelliğini kapattı mi ?


Whatsapp'a son dakika güncellemesi! Whatsapp'ta çevrimiçi özelliği devre dışı bırakıldı

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programlarından olan Whatsapp radikal bir güncellemeye gitti. Özellikle sosyal medya bugün çok kuonuşulan güncellemeyi çoğu Whatsapp kullanıcısı beğenmedi. Peki yeni güncellemeyle gelen değişiklikler neler? Whatsapp yeni güncellemesiyle son görülme, çevrimiçi ve yazıyor gibi özelliklerini devre dışı bıraktı.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp bugünkü değüşüklikle gündeme geldi. Pek çok ülkeden kullanıcılar WhatsApp son görülme veya çevrim içi özelliğinin kaybolduğunu ve gizlilik ayarlarına da erişilemediğini belirtiyor.

GÜNCELLEME Mİ SORUN MU?
Twitter üzerinde de gündem olan problem nedeniyle kullanıcıların son görülme, yazıyor veya çevrim içi şeklinde üst kısımda yer alan bildirimleri kaybolmuş durumda. Bunu düzeltmek için gizlilik ayarlarına girmeye çalışanların ise erişim problemi ile karşı karşıya kalıyor. Normalde bu ayarlar kullanıcı tarafından yapılabiliyordu ancak şu anda açık tutanların da bildirimleri görünmüyor.
Bunu düzeltmek için gizlilik ayarlarına girmeye çalışanların ise erişim problemi ile karşı karşıya kalıyor. Normalde bu ayarlar kullanıcı tarafından yapılabiliyordu ancak şu anda açık tutanların da bildirimleri görünmüyor.
Sosyal medyada dönen iddiaya göre, WhatsApp'ın bu özellikleri bilerek kapattığı belirtiliyor. Konuyla ilgili ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID