GÜNCEL
latest

ARTVİN'DE TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİArtvin’de polis ekipleri Karayolu Güvenliği Trafik Haftası kapsamında sürücüleri bilgilendirdi.
Koronavirüs tedbirleri ön planda tutularak yapılan etkinliklerde araç sürücüleri, maske kullanımı sosyal mesafe uyulması ve araçlarını sık sık dezenfekte etmeleri konusunda uyarılırdı.


Trafik Haftası faaliyetleri kapsamında Artvin İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin çocukları da evlerinde ziyaret etti.
Hafta içerisinde Yurt dışından gelen Artvin KYK Yurtlarında misafir edilen ailelerin çocuklarını ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte koordineli olarak öğrencilerin evlerine ziyarette bulundu.  Polisler, ziyaretlerinde çocuklara boyama kitabı, kırmızı düdük, boyama kalemleri vb. eğitici ve öğretici materyallerin bulunduğu çantalar annelerine ise karanfil hediye ederek evde kalmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.


Minik öğrencilerde çizmiş oldukları trafik konulu resimleri trafik polislerine hediye ederek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.  
Anneler günün yaklaşması dolayısıyla anneleri de unutmayan trafik polis ekipleri, 65 yaş üstü sokağa çıkamayan annelere karanfil takdim etti.İl merkezi AVM kavşağında yapılan etkinliğe Artvin Valisi Yılmaz Doruk, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt katıldı.« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID