GÜNCEL
latest

ARTVİN’DE KORONAVİRÜS VAKASI BİTTİ Mİ?Yetkili kaynaklardan alınan resmî olmayan verilere göre Artvin Devlet Hastanesinde Koronavirüs tedavisi gören hastaların tamamının taburcu edildiği öğrenildi.
Artvin'de Koronavirus tablosunda 837 test yapıldığı 39 kişinin pozitif çıktığını ve bu zamana kadar 5 kişinin hayatını kaybederek 32 kişinin de sağlığına kavuştuğu bildirildi.
Tabloda moral veren durum 1 Mayıs Cuma günü gelen 21 test sonucunun hepsinin negatif olması ile birlikte yoğun bakım ve entübe hasta sayılarının da sıfır olması  Artvin'i sevindirdi. 

Pandemi hastahanesi olarak ilan edilen Artvin Devlet Hastanesinde Koronavirüs tedavisi gören hastanın kalmadığı 2 kişinin evde tedavi sürecinin devam ettiği öğrenildi. 
Artvin’de virüsün yayılmasını önlemek ve halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler Valilik bünyesinde Sağlık İl Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Jandarma İl Komutanlığı ve diğer yetkili kurumlar görevlerinde hassasiyet göstererek kısa zamanda vakaların sıfırlanmasında büyük katkı sağladı.

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID