GÜNCEL
latest

ARTVİN 'DE KARANTİNAYA ALINAN MISAFIRLER TEŞEKKÜR ETTIYurt dışından gelerek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Artvin’de karantinaya alınan vatandaşlar video çekerek yetkililere teşekkür ediyor.
Artvin’deki Çoruh Öğrenci Yurdu’nda karantinaya alınan 270 kişinin her türlü ihtiyacı Artvin Valiliğinin koordinesinde, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Afet Acil Durum Müdürlüğü, Kızılay ve sağlık personellerince karşılanıyor.
Tüm istek ve talepleri karşılanan ve gördükleri ilgiden memnun olan vatandaşlar çektikleri videolarla memnuniyetlerini dile getiriyor.
Karantinada ki vatandaşların sosyal medya hesaplarından paylaştıkları videoların bazıları Artvin Gençlik Spor Müdürlüğünce derlenerek kurumun resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.
Karantinadaki Yiğit Ahmet Aslan’a doğum günü sürpriziyle mutlu dakikalar yaşadı.
Adıyaman’da yaşayan karantinadaki Yiğit Ahmet Aslan’ın babası, Artvin Spor İl Müdürlüğünü arayarak, 21 yaşına giren oğluna doğum günü pastası götürülmesini istedi.
Bu talep üzerine görevliler Makedonya’da mimarlık fakültesi ikinci sınıf öğrencisi iken salgın dolayısıyla yurdumuza getirilerek Artvin’de karantina altına alınan Ahmet Yiğit Aslan’a doğum günü pastası götürerek, doğum gününü kutladılar.
-Baba ve kızlarından videolu teşekkür mesajı
Karantinadan kalan Mehmet İmamoğlu, “ Makedonya’dan Türkiye’ye dönüşümüzde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve devlet yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Burada çalışanlar ellerinden geleni ardlarına koymadılar tüm sıkıntılarımızı gidermeye çalıştılar Çoruh Yurdu’na Artvin Valiliği’ne, devletimize çok teşekkür ediyorum. Ailemle de konuşuyorum buradaki durumu onlara anlatıyorum” şeklinde konuştu.
Mehmet İmamoğlu’nun çocukları da İstanbul Ümraniye’den paylaştıkları videoyla babalarının sağlıklı olmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek herkese ayrı ayrı teşekkür etti.


« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID