GÜNCEL
latest

12 YAŞINDAKİ FURKAN YALMAN’A JANDARMADAN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİArtvin merkeze bağlı Ortaköy köyünde yaşayan Furkan Yalman(12)’ın  doğum gününü okul müdürü ve jandarma ekipleri kutladı.
Korona virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkma yasağı olduğu için ihtiyaçları vefa sosyal destek grupları tarafından karşılanıyor.
Arazi şartlarının engebeli, hava şartlarının olumsuz olması sebebiyle kendi imkanlarıyla öğrencinin evine ulaşamayan okul müdürü Hamdi Karbuz ve öğretmen Yunus Emre Okur, jandarmadan yardım istedi.
Jandarma Astsubay Mete Tutun okul müdürünün bu isteğini karşılıksız bırakmayarak öğrencinin evine ulaşmalarına yardım ettiler. Ellerinde doğum günü pastası ve hediye alan ekip, öğrencinin kapısını çalarak sürpriz yaptılar.
Doğum günü çocuğu Furkan Yalman pastanın üzerinde ki mumları söndürmesiyle alkışlayan ve doğum günü hediyesini takdim eden jandarma personeli; “hem 23 Nisan münasebetiyle hem de doğum günü olduğu için sen dışarı çıkamıyorsun diye yanına geldik. Sen evde kal biz senin için her yerdeyiz. Doğum günün kutlu olsun” dedi.« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID