GÜNCEL
latest

AK PARTİ İL BAŞKANI TAHTALI YÜRÜTME KURULUNU OLUŞTURDU


AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı göreve geldikten sonra ilk yönetim kurulu toplantısını geçtiğimiz hafta pazartesi günü gerçekleştirmişti. İlk toplantı olması vesilesiyle görev dağılımı yapılmamıştı. Bu haftanın ilk gününde yapılan İl Yönetim Kurulu Toplantısında “Yürütme Kurulu” oluşturulup görev dağılım gerçekleştirildi.
On beş kişiden oluşan Yürütme kurulu ve İl Başkan Yardımcılıkları şu şekilde oluşturuldu.
  1. İl Başkanı: Fatih Tahtalı
  2. Siyasi ve Hukuk işleri Birim Başkanı: Yüksel Kantar
  3. Teşkilat Birim Başkanı: Yeşim Bolluk
  4. Seçim İşleri Birim Başkanı: Yunus Avcı
  5. Tanıtım ve Medya Birim Başkanı: Sinan Odabaş
  6. Dış İlişkilerden sorumlu Birim Başkanı: İdris Taşkın
  7. Sosyal İşlerden Sorumlu Birim Başkanı: Sevim Cicioğlu
  8. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Birim Başkanı: Alaattin Güven
  9. Ekonomiden Sorumlu Birim Başkanı: Ahmedi Muhtar
  10. Sivil Toplum ve Halkla ilişkilerden Sorumlu Birim Başkanı: Fatma Çelik
  11. Mali ve idari işlerden Sorumlu Birim Başkanı: Kemal Şimşek
  12. Ar-gE’den sorumlu Birim Başkanı: Gökalp Eren
  13. İnsan Haklarından Sorumlu Birim Başkanı: Erkan Yazan
  14. Çevre ve Şehircilikten sorumlu Birim Başkanı: Fikret Erdoğan
  15. İl Sekreteri: Sevinur Ata
Birim Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri
  1. Siyasi ve Hukuk işleri Birim Başkan yardımcısı: Halim Öztürk
  2. Teşkilattan Sorumlu Birim Başkan yardımcısı: Orhan Özgüler
  3. Seçim İşlerinden Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Adem Balcı
  4. Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Deniz Çınar
  5. Dış İlişkilerden Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Adil Peker
  6. Sosyal İşlerden Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Sinem Karadağ
  7. Yerel Yönetimlerden Sorumlu birim Başkan yardımcısı: Emin Bekçi
  8. Ekonomiden Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Ömer Faruk Günay
  9. Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Şadan Soy
  10. Mali ve İdari işlerden Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: İshak Yıldırım
  11. Ar-Ge’den sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Hasan Arslanbaş
  12. İnsan Haklarından Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Nezahat Okur
  13. Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı: Kazım Sert
  14. İl Sekreter Yardımcısı: Yüksel Yıldırım.
  15. İl Yönetim kurulu Üyesi: Selda Yılmaz
« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID