GÜNCEL
latest

BAŞKAN ELÇİN'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJIArtvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Elçin mesajında 11 Ayın Sultanı Ramazan ayını geride bıraktıklarını belirterek toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşadıklarını söyledi.
Elçin "Milletçe güzelliklerin, iyiliklerin, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulup yerini barışa bıraktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetlerimizi gösterme bilinciyle bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın Artvinli hemşerilerim başta olmak üzere tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan bayramınızı en içten duygularla kutlarım."dedi.

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID