GÜNCEL
latest

TCG KILIÇ HOPA'DAHOPAPORT’a demir atan TCG Kılıç(P-330) firkateyni komutanlarından kaymakam Canpolat ve Belediye Başkanı Ekmekçi’ye ziyaret
TCG Kılıç(P-330) Gemi Komutanı Kaymakam Canpolat’ı Makamında Ziyaret etti.
DenizKurdu-2019 tatbikatı kapsamında Hopa Limanını ziyaret eden TCG Kılıç(P-330) Gemi Komutanı DZ. BNB. İlkay Beril ve B.Ç. YZB. Emre Koç Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’ı Makamında ziyaret etti.
Ziyarette TCG Kılıç(P-330) Gemisinin Hopa Limanında 21-23 Mayıs saat 10:00 – 18:00 tarihleri arasında halkın ziyaretine açık olacağını belirten Gemi Komutanı DZ. BNB. İlkay Beril ve beraberindekiler Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ile bir süre sohbet ettikten sonra makamdan ayrıldılar.
TCG Kılıç(P-330) Gemi Komutanı Hopa Belediyesi'ne Ziyarette bulundu.    
DENİZKURDU-2019 tatbikatı kapsamında Hopa Limanını ziyaret eden TCG Kılıç(P-330) Gemi Komutanı DZ. BNB. İlkay Beril ve B.Ç. YZB. Emre Koç, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi'yi Makamında ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akkaya'da hazır bulundu.
Ziyarette TCG Kılıç(P-330) Gemisinin Hopa Limanında 21-23 Mayıs saat 10:00 – 18:00 tarihleri arasında halkın ziyaretine açık olacağını belirten Gemi Komutanı DZ. BNB. İlkay Beril ve heyeti Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve Belediye Başkan yardımcısı Osman Akkaya ile bir süre sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirip makamdan ayrıldılar.
HOPAPORT Tahıl Terminali rıhtımına demir atan Askeri gemi 23 Mayıs tarihine kadar her gün10..00-18.00 saatleri arasında halkın ziyaretine açık olacak.

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID