GÜNCEL
latest

İYİ PARTİ ESKİ İL BAŞKANI İSPİRLİ ‘AHDE VEFA’ DEDİİYİ Parti Artvin Eski İl Başkanı Köksal İspirli,  Milliyetçi Hareket Partisi Artvin Merkez İlçe Başkanlığı döneminde Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Cem Aras’a Cumhur İttifakı belediye meclis üyesi adaylığında destek vereceğini açıkladı.
Esnaf ziyareti yapan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla, Meclis Üyesi Adayları ve AK Parti, MHP teşkilat üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen esnaf ziyaretinde İYİ Parti Artvin Eski İl Başkanı Köksal İspirli, fotoğraf çektirerek desteğini açıkladı.
Köksal İspirli, siyasette teşkilatçılığın önemli unsurlarından biri olan  ‘Ahde Vefa’nın bu süreçte gösterilmesi gerektiğini vurgulayarak 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve encümen adayı Cem Aras’a oy vererek destek olacağını söyledi.
İspirli; “ Aktif siyaset yapan birisi olarak seçimlerin ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilirim. Artvin’de siyaset kardeşlik, dostluk, samimiyet içersinde yürütülür. Önümüzde yerel seçimler var. Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe 5 yıl önce Artvin’e hizmet için seçildi ve bu süreçte de ilimizin çehresini değiştirecek güzel hizmetler yaptı. Kocatepe’nin hizmetinin yanında tevazusu, samimiyeti insani ilişkileri her şeyin önünde geliyor. Aynı şekilde Cem Aras de bu süreçte Kocatepe’nin yanında olarak birlikte yürürken bizlerinde onlara destek olması gerekiyor. Ülkücülerin Artvin yönetiminde söz hakkına sahip olacak olmaları şahsımı memnun etmektedir.
Yerel seçim sonuçlarının ilimiz başta olmak üzere ülkemiz, milletimiz için şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID