GÜNCEL
latest

BAŞKAN KOCATEPE’DEN YENİ DÖNEMDE 41 YENİ PROJE
Başkan Kocatepe’nin Yeni Dönemde 41 Yeni Proje Açıklaması Büyük Merak Uyandırdı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin kendi sosyal medya sayfası ve Artvin’deki bilbordlar da yaptığı yayın ile ‘Yeni Dönemde 41 Yeni Proje ile Artvin Kazanmaya Devam edecek’ başlıklı açıklaması büyük merak uyandırdı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin 2014 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde hazırladığı projelerin çok büyük bir bölümünü yerine getirmesi ve de vaat olarak vermemesine karşın onlarca projeyi gerçekleştirmesi nedeniyle halk nezdinde güven aşılamış olması yeni dönemdeki projelerin de merakla beklenmesini sağlamıştı.
AK Parti’den önümüzdeki Mahalli İdareler Seçimleri’nde yeniden belediye başkan adayı olan Mehmet Kocatepe’nin yeni dönem projelerine ilişkin yaptığı ilk paylaşım bu beklentilerin artmasına neden oldu. Başkan Mehmet Kocatepe’nin kendisine ait sosyal medya sayfası ile Artvin’deki bazı bilbordlarda ‘Yeni Dönemde 41 Yeni Proje ile Artvin Kazanmaya Devam edecek’ başlıklı paylaşımı halk nezdinde heyecana neden oldu.

Bu paylaşımı görerek yorum yapan vatandaşlar, bugüne kadar verdiği sözleri tutması nedeniyle Başkan Kocatepe’ye karşı büyük bir güven duyduklarını ifade ederek yeni dönemdeki 41 yeni projeyi büyük bir merakla bekledikleri yorumlarında bulundular. Başkan Kocatepe’nin söz vermemesine rağmen onlarca farklı projeye de imza attığını ifade eden vatandaşlar, Başkan Mehmet Kocatepe ve ekibinin gelecek beş yılda ilimize vaat olarak verilen 41 yeni projeye ilave olarak daha onlarca projeyi daha hayata geçireceklerinden emin olduklarını söylediler.

Artvin Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Kocatepe’nin yeni dönemde ilimize kazandıracağı 41 yeni projenin de daha önce kazandırılan projeler Artvin’de bir değişim ve dönüşümü gerçekleştirdiği gibi bu gelişim ve dönüşümün de yeni dönemde devam edeceği anlamına geldiğinin altını çizen vatandaşlar büyük bir merakla yeni projeleri beklediklerini yorumlarına eklediler.

Edinilen bilgiye göre Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin yeni dönem öncesindeki 41 yeni projenin Mart ayının ilk haftasında kamuoyu ile paylaşacağı öğrenildi. Şimdi Artvin yeni dönemdeki ana hedef olarak ortaya koyulan 41 yeni projeyi büyük bir merakla bekliyor.

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID