GÜNCEL
latest

“AK İNCİLERİN BEREKET SOFRASI” KERMESİ DÜZENLENDİ
Artvin AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından yardım amaçlı kermes düzenlendi.
AK Parti Artvin Kadın Kolları üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelerin yararında düzenlenen kermese vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Cumhuriyet caddesinde Kadir Soy’a ait iş yerinde düzenlenen ve elde edilecek gelirin ihtiyaç sahibi ailelere aktarılacak yiyecek içecek kermesine Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, eşi Hacer Kocatepe, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Şenol Alpaslan,İl Genel Meclis Başkanı Hasan Dilberoğlu, AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Sevim Cicioğlu, AK Parti Artvin Kadın Kolları Başkanı Gülser Güray, AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Başar, eski Kadın Kolları İl Başkanı Reyhan Güneri, Memur Sen İl Başkanı İbrahim İnce ve bağlı sendika temsilcileri,AK Parti teşkilat mensupları, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş kermesi ziyaret etti.
Kadın Kolları üyelerinin elleriyle yaptıkları pasta, börek, içli köfte, gözleme, baklava gibi yiyecek içecek ürünlerini satışa sunarak elle edilen gelir ihtiyaç sahipleri ailelere bağışlanacak.
Kermesi ziyaret eden Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Kadın Kollarını anlamlı etkinlikten dolayı tebrik edip "Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir." hadisini hatırlatarak emeği geçenlere teşekkür etti.

Kadın Kolları Başkanı Gülser Güray’ın yaptığı açıklamada; “Türkiye'nin ve Dünya'nın her bir köşesinde adaleti ve kalkınmayı hedefleyen partimizin misyon ve vizyonu doğrultusunda, bizler de halkımızın refahı için çalışmalarımızı tüm gayretimizle sürdürüyoruz. İnancımızın, davamızın ve hepsinden öte insanlığımızın bir gereği olarak, yardıma muhtaç ailelerin üzerimizdeki haklarına duyarsız kalamıyor; problem ve ihtiyaçlarını görmezden gelemiyoruz. Bu minvalde, bu ailelere yönelik çalışmalarımızda ihtiyaç duyduğumuz kaynağın temini için AK Parti Artvin İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak "AK İncilerin Bereket Sofrası" kermeslerimizin bir yenisini düzenliyoruz. Halkımızın yardımseverliği, kadınlarımızın özveri ve merhameti sayesinde bu çalışmamızın da güzel bir sonuçla nihayetleneceğine inancımız tamdır. Bu vesileyle, bir kez daha kermesimizde bizlere destek olan başta ücretsiz şekilde bize iş yerini açan Kadir Soy amcamıza, kadın kolları teşkilatımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyor, tüm vatandaşlarımız için daha müreffeh bir yaşam diliyorum”« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID