GÜNCEL
latest

GENÇLİK SPORDAN AMATÖR SPOR KULÜBLERİNE 326 BİN TL YARDIMSpor Genel Müdürlüğü, İlimizdeki 42 Amatör Spor Kulübüne 326 Bin Tl Yardım Gönderdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü, 2017-2018 yılı içerisinde Artvin'de faaliyette bulunan 42 amatör spor kulübüne 326 bin TL yardım gönderdi.

Artvin Gençlik Merkezi Konferans Salonunda Kulüplere yardım için çek takdim programı yapıldı. Gönderilen yardımların toplamı olan 326.000 TL'lik temsili çek Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim tarafından Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Saadettin Dağ'a takdim edildi.

Programda konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, " Genel Müdürlüğümüz Türkiye genelinde yaklaşık 11.000.000 TL kulüplere yardım gönderdi. Bu yardımın bayramdan önce kulüplere dağıtılabilmesi için çaba gösterdik ve bugüne yetiştirebildik. Birazdan çek takdimini yapacağız. Bundan sonra da kulüplere yardımlar Bakanlığımız tarafından devam edecek " dedi.

Çek takdim programına Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, Artvin ASKF Başkanı Saadettin Dağ ve ilimizde faaliyet gösteren futbol kulüp başkanları ile bazı kulüp temsilcileri katıldı.

« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID