GÜNCEL
latest

DETAY MAXİNET ÇALIŞANLARI MAĞDUR DEĞİLİZ DİYEREK ŞİRKETLERİNE SAHİP ÇIKIYORSon birkaç gündür saadet zinciri Detaymaxinet kapatılıyor makaleleri ile medyayı meşgul ediyorlar. Bunu yapanlar da Türkiye’nin güzide medya sahipleri, yöneticileri, editörleri….
Firmadan yapılan açıklama şu şekildedir; Değerli kullanıcımız, son zamanlarda çeşitli medya organlarında şirketimizi karalama çalışmalarının hepsinin başarısız olacağı, kurulduğu günden itibaren Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun bir şekilde çalışmaya devam eden şirketimiz, bugüne kadar faal durumda olan Maxinet projesinin yanında dijital reklam projemiz olan Maxivision ile gücümüze güç katarak yolumuza devam edeceğimizi gururla bildirirken, ailemizin birlik ve beraberliğine zarar verilmesine müsaade etmeyeceğimizi belirtiriz. En güncel ve doğru haberleri Maxivision ekranımızdan takip edebilirsiniz. Detay Maxinet A.Ş. B331
Peki medya kuruluşlarının amacı nedir?
Üye sayısı 40 bine dayanan bir güçten ne isteyebilir? Tabiki okuyucu sayısının arttıracaklarını düşünerek bu makaleyi paylaşmışlardır. Düşünsenize 40 bin üye aslı astarı olmayan bu makaleleri okuyacak, hatta üye olmayı düşünen ve bunların yakınları ile çok yüksek bir tiraj elde etmeye çalışmaktadırlar. Bu yalan haberleri yapacaklarına detaymaxinet şirketiyle SEO işlemi için anlaşmış olsalar, daha iyi olmazmıydı.
Detaymaxinet’e neden destek olmalıyız?
Web siteleri için SEO hizmeti yaptıran firmalar;  google, yandex gibi firmalara milyarlarca dolar ödeme yapıyor. Bizim Türk girişimcimiz bir yazılım geliştirmiş, o girişimciyi destelemek yerine yalan haberlerle batırmak istemekteler. Sayın medya editörleri bu firma batınca başınız göğe mi erecek. Kime hizmet ediyorsunuz anlamış değilim. Türkeye’deki firmalar web sitelerine SEO hizmeti yaptırmak için gitsinler yabancı firmalara ödeme yapsınlar. Ülke içerisindeki döviz buhar olup başka ülkelere mi gitsin?
Sonsöz,
Bu firmayı karalamaya çalışanların zihniyeti, Türk markası ile araba üretilmesini engelleyen zihniyettir…« PREV
NEXT »

47 yorum

 1. Milliproje detaymaxinet

  YanıtlaSil
 2. Cekemiyorlar. Milli projeyi baltaliyolar. Baska bir aciklamasi yok. Yanindayiz maxinet

  YanıtlaSil
 3. Fatih Tüysüz Beye yerli ve milli bir proje olan Detaymaxinete destek olduğu için sonsuz teşekkürker.

  YanıtlaSil
 4. Bizler Detay Maxinete ve müdürlerimize, sponsorlarımıza sonunu kadar güveniyoruz. Her daim şirketimizin arkasındayız. Bu proje bizlere maddi manevi değer katmıştır. Başta bu projenin mimarlarına teşekkür ederim. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık. Biz DETAY MAXİNET olarak büyük bir aileyiz.

  YanıtlaSil
 5. Biz şirketimizin yanındayız daima destekcisiyiz ortada 1 tane bile mağdur yoktur milli projeye tam destek

  YanıtlaSil
 6. Saglam firma yerli ve milli projeler

  YanıtlaSil
 7. Dogru ve tarafsız habercilik için teşekkürler

  YanıtlaSil
 8. Sonsuz guven sonsuz destek detay maxinet...

  YanıtlaSil
 9. Detay maxinet alnının akıyla çıkacak bu sisten. İnanıyoruz.

  YanıtlaSil
 10. milli bir proje sonuna kadar destek

  YanıtlaSil
 11. #milliproje DETAY MAXINET A.Ş

  YanıtlaSil
 12. Elhamdülillah. Yalan haberlerin yanında, sizler gerçekleri sunarak ve bu firmayla çalışan kişilerin gerçek duygularını yazdığınız, aktardiginiz için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 13. Helal olsun Teşekkürler

  YanıtlaSil
 14. İnşallah devletin içinden birileri rahatsız olmuyordur da bilinçli bir operasyon değildir yoksa şirket kesinlikle yasal be hukuksuz hiç birşey yapmıyor yanındayız detaymaxi net

  YanıtlaSil
 15. Gerçekleri yazdığınız ve yayınladığınız için teşekkürler
  #milliproje DETAY MAXINET A.Ş

  YanıtlaSil
 16. Milli projemize dokunmayin

  YanıtlaSil
 17. Allah sizden Razı olsun Fatih Bey.

  YanıtlaSil
 18. Biz şirketimizin yanındayız daima destekcisiyiz ortada 1 tane bile mağdur yoktur milli projeye tam destek

  YanıtlaSil
 19. Allahın izniyle Detay Maxinet firma çalışan üyelerimize hep yanındayız ve durmak yok yola devam

  YanıtlaSil
 20. Her daim şirketimizin arkasındayız. Bu proje bizlere maddi manevi değer katmıştır. Başta bu projenin mimarlarına teşekkür ederim. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık. Biz DETAY MAXİNET olarak büyük bir aileyiz.

  YanıtlaSil
 21. #milliprojedetaymaxinet
  Çünkü bu firma vergisini ödüyor dürüst çalışkan bir ekip ve gün geçtikçe bu firmayla çalışmak isteyen firma sayısı artıyor. çünkü Türkiye Cumhuriyeti 100 lerce yıl başkası üretsin biz kullanalım sömürgesindeydi biz üretince karalamaya başladılar.

  YanıtlaSil
 22. #milliproje
  Detay Maxinet sonuna kadar yanindayiz

  YanıtlaSil
 23. Sonsöz,

  Bu firmayı karalamaya çalışanların zihniyeti, Türk markası ile araba üretilmesini engelleyen zihniyettir….

   

  YanıtlaSil
 24. detay amxinet bizleri mağdur etmeyen etmeyecek olan milli ve yerli bir şirkettir

  YanıtlaSil
 25. Fatih bey çok teşekkür ediyoruz detay maxinetten madur olan 1 tane üye yoktur
  Madur olduğunu iddia edenler üye dahi olmayan hiçbir şey bilmeden çamur at izi kalsın mantığı ile hareket etmektedirler.

  YanıtlaSil
 26. Sonuna kadar bu millî projeyi destekliyorum

  YanıtlaSil
 27. Memleketim, suyunu içip havasıa büyüdüğüm. Güzel insanların yetiştiği eşsiz doğası olan yerlerim.

  YanıtlaSil
 28. Herşey için teşekkürler detaymaxinet

  YanıtlaSil
 29. Bende bu sistemin içindeyim ve birgün dahi sorun yaşamadık yaşamanıza duymadim kim ne derse desin ne yaparsa yapsin allah dogrun olanin yanındadır yabanci sermayeye hizmet edenler bubyukun altinda bocek gibi ezileceklerdir allahin izniyle.

  YanıtlaSil
 30. Fayih bey sizden ricamiz bu haberi trt ekranlarin da haber yapabilirseniz sistemin yabancı sermaye deyil de millî bir çalışma olduğunu ekranlarda duyurabilirseniz inanın milli sermaye adina çok büyük bir iş cikarmis olursunuz

  YanıtlaSil
 31. bizim bir mağduriyetimiz yokken magdur ilan ediliyoruz buna karsi geliyor ve magdur edilmek istemiyoruz..
  #milliproje #Detaymaxinet

  YanıtlaSil
 32. https://www.change.org/p/bilgi-teknolojileri-ve-iletişim-kurumu-detaymaxinet-imize-güven-imiz-tam (BU IMZA KANPANYASINA KATILIN ARKADASLAR ŞUAN 14 BIN IMZA TOPLANDI SAHIP ÇIKALIM SIRKETIMIZE

  YanıtlaSil
 33. Bu imza kampanyası sonuçları bilgi teknoloji kurumuna gidiyor ve orada görecekler ki kimse madur deyil.turkiye genelinde büyük bir çalışma var üyeler tafarından bizde artvin olarak elimizden geleni yapmaliyiz.

  YanıtlaSil
 34. Fatih bey bu haberin TRT televizyonlarında da çıkmasını umuyoruz bizler mağdur değil tam tersine memnun ve inanıyoruz şirketimize güvenimiz tam. Ticari olarak şirketler batabilir. Ama şu anda batması için uğraşıyorlar ve batınca asıl mağdurlar o zaman olacak. Battığında ise ben demiştim diyen insan müsvetteleri çıkavak Şu ana kadar mağdur yok. İstanbuldan saygılar selamlar.

  YanıtlaSil
 35. Meyve veren ağaç taşlanır

  YanıtlaSil
 36. Detay Maxinet yasal olan milli bir projedir...Ailemize,şirketimize,devletimize yapmis oldugumuz maddi katkilardan dolayi cok mutluyuz...Herkes calısıyor ve emeğinin karşılığını kurusu kurusuna alıyor... Mağdur olan veya kandırılan bir kişi dahi gösteremezler...Detay Maxinete güveniyoruz ve inanıyoruz...Fatih Bey'i de dogru habercilk anlayisindan dolayi kutluyorum...

  YanıtlaSil
 37. Mahdur olan tek kişi bile yoktur kesinlikle sirketimize güveniyoruz
  #milliprojeDETAYMAXINET

  YanıtlaSil
 38. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 39. Hep destek tam destek #detaymaxinet tek bir mağduru yokken bir anda bir sirkete saldırmakta ben farklı amaçların olduguna inaniyorum.

  YanıtlaSil
 40. Alınmaca yok detay maxinetciler azrailine aşık olmuş gözleri başkasını görmüyor kulakları gerçeklere kapalı.

  YanıtlaSil
 41. Helal olsun size ve sizin gibi doğru haber yapanlara

  YanıtlaSil
 42. Hurriyet gazatesi yazarı olup sozde fetö sorusturmasindan gözetimli denetimle sebestbırakılan Dinçer Gökce nin yaptigi yalan ve asılsız haberi gercekligini arastirmadan yazısını harfiyyen kopyalayıp yılın haberi mahiyetindeymişcesine kamu oyuna servis eden medya yayın ve organlarını kiniyorum.Biz Detaymaxnet uyeleri olarak bu gune degin hiçbir magduriyet yasamadik.Yapilan asılsız habeler şirket nezdinde bizi magdur etmeye yoneliktir.Sonuna kadar destek olmaya hazırız bu cendereden şirketimiz alnının akıyla çıkacak ve sonuç itibariyle biz dahada güçlenecegiz.

  YanıtlaSil
 43. Hangi amaç ile böyle birşey yaptıkları aşikar..görüldüğü gibi detay maxinet üyeleri firmalarının arkasında..

  YanıtlaSil
 44. Sonsöz,

  Bu firmayı karalamaya çalışanların zihniyeti, Türk markası ile araba üretilmesini engelleyen zihniyettir….

   

  YanıtlaSil
 45. Bizi hicbir zaman magdur etmiyen detay maxinete sonsuz teşekkürler
  #milliprojedetaymaxinet#

  YanıtlaSil

Facebook Comments APPID