GÜNCEL
latest

ARTVİNLİ ÇOCUKLARIN MİSAFİRLERİ VARDI

Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu Artvin’de çocuklarla bir araya geldi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu Artvin’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Artvin Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünde, İl Müdürü Şentürk Ağırbaş, Müdürü yardımcıları ve personeller bir araya gelen Genel Müdürü Yardımcısı Emiroğlu burada yetkililerden bildi aldı.

Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Şentürk Ağırbaş burada Bakanlık temsilcilerimize kurumsal brifing sunumun gerçekleştirdi.

Ziyaretin ardından Bakanlık Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu ve beraberindekiler hem kız hemde erkek çocuklarına ev ziyaretinde bulundu. Çocukların yaşadıkları ortamda gözlemleyip sohbet eden Emiroğlu, çocuklarlar birlikte yemek yedi.

Bakanlık Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu’na yemek sırasında, Artvin Vali Vekili Adem Başoğlu , Vali Yardımcısı Seda Başoğlu, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve eşi , İl Müdürümüz Şentürk ağırbaş ve İl Müdür Yardımcılarımız ,  Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü çalışan personelleri ve çocuk evlerimizde kalan çocuklarımızın katılımıyla akşam yemeğinde eşlik etti.

« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID