GÜNCEL
latest

ARHAVİ’DE ŞEHİR İÇİ ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Arhavi Belediyesi Fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler şehrin birçok noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Gün içerisinde şehrin 4-5 noktasında gerek altyapı, gerek üstyapı ve gerekse çevre düzeni ile ilgili ekipler yoğun bir çalışma içerisinde. 

Birçok noktada yapılan çalışmalar ile ilgili  incelemeler yapan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu  şehrin her noktasında alt ve üstyapı çalışmalarımızı kaldığımız yerden devam ettiriyoruz. Altyapı noktasında bazı mahalle ve caddelerde  ek çalışmalar yaparak özellikle yoğun yağışlı havalarda sorunların çözümüne önemli katkı sunacak” dedi. Başkan şehrin belli başlı mahalle ve caddelerinde  altyapısı tamamlanmış ve hemen akabinde bu noktaların üstyapısını da hızla bitireceklerini sözlerine ekledi.  

Boğaziçi Mahallesi Kanuni Caddesi Kilit Taşı  Çalışması Yapılıyor. Boğaziçi Mahallesi Kanuni Caddesi, İmam hatip Lisesi olarak bilenen bölgede kilit taşı çalışması hızla sürüyor. İnşaatlaşmanın en yoğun olarak yaşandığı  bu bölgede altyapı sorunu hızla çözülmekte. Cadde üzerinde yeni altyapı bağlantıları da yapılacak. Hizmete yeni giren İmam Hatip Lisesi ile birlikte altyapısı çözülen kanuni caddesi boyunca kilit taşı çalışması başlamış durumda. Yaklaşık 200 bin metrekareyi aşan bir kilit taşı çalışması şehrin  genelinde uygulandı. Ve uygulanmaya da devam ediyor.


« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID