GÜNCEL
latest

AK PARTİ YENİ İL YÖNETİMİ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTIİl Başkanı Balta: "Durmak Yok Hep birlikte Yola Devam" dedi

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin İl Teşkilatı Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleştirdiği 6.Olağan İl Kongresi’nde belirlenen yeni yönetim kurulu bir araya gelerek görev dağılımını gerçekleştirdi. Görev dağılımına ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, yeni kan, yeni heyecan ile yeni bir ivme kazanarak birlik beraberlik içerisinde durmak yok yola devam dediklerini söyledi.
AK Parti Artvin İl Teşkilatı 6.Olağan İl Kongresi sonrasında yeni seçilen yönetim kurulu parti il binasında İl Başkanı Av. Erkan Balta başkanlığında bir araya gelerek görev bölümünde bulundu. Yeni yönetim kurulunun görev bölümü yapmasına ilişkin basına ve kamuoyuna açıklamalarda bulunan İl Başkanı Balta, il kongresi sonrasında göreve yeni seçilen yönetim kurulu ile birlikte ikinci kez toplandıklarını ve bu toplantıda görev dağılımını gerçekleştirdiklerini söyledi. Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile düzenlenen kongreye Artvin halkının büyük bir ilgi gösterdiğini belirterek başarılı bir kongrenin ardından yeniden göreve geldiklerini ifade etti. Yeni kan, yeni heyecan ve yeni bir ivme ile birlik beraberlik içerisinde gerçekleştirilen genel kurul sonrasında göreve gelen yeni yönetim kurulunun görev bölümünü ardından çalışmalarına başladığına vurgu yapan Av. Erkan Balta, yeni yönetim kurulunun tüm üyelerinin, AK Partili Belediye Başkanları’nın, il genel meclis üyelerinin, belediye meclis üyelerinin, kadın kolları, gençlik kolları teşkilatlarının, ilçe başkanları ve ilçe yönetim kurullarımızın ve AK Parti üyelerinin bundan önce olduğu gibi bundan böyle de bu kutlu yürüyüşte hep birlikte el ele, gönül gönüle vererek halkımıza hizmet etmeye devam edeceğini ifade etti. Yeni yönetim kurulunun 2019 yılında gerçekleştirilecek olan Yerel Yönetimler Seçimlerinde, Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde gezmedik yer, sıkılmadık el bırakmadan çalışarak daha önceki seçimlerde olduğu gibi yeni Artvin halkının teveccühüne sahip olmak için çalışacaklarını hatırlatan Erkan Balta, bir yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakan Binali Yıldırım ve AK Partili bakanların, AK Parti hükümetinin, AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’nın ilimize getirdiği hizmetleri halkımıza anlatmadık bir kişi bile bırakmadan çalışmaya hazır olduklarını sözlerine ekleyerek yeni dönemin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Açıklamalarının ardından İl Başkanı Av. Erkan Balta yönetim kurulunun görev bölümü konusunda bilgilendirmede bulundu.
Yapılan bu açıklamaya göre AK Parti’yi 2019 yılında Artvin’de seçimlere götürecek olan yönetim kurulu İl Başkanı Av. Erkan Balta, Birim başkanlıklarına ( İl Başkan Yardımcılıkları )  ise  Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Fikret Erdoğan, Teşkilat Başkanı Yeşim Bolluk, Seçim İşleri Başkanı Fatih Tahtalı, Tanıtım ve Medya Başkanı Yüksel Kantar ,Dış İlişkiler Başkanı İdris Taşkın , Sosyal İşler Başkanı Sevim Cicioğlu, Yerel Yönetim Başkanı Kadem Altun, Ekonomi Başkanı  Turgut Sarı , Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Fevzi Genç, Mali İşler Başkanı Kemal Şimşek, Ar-Ge Sinan Odabaş, İnsan Hakları Başkanı Maksut Koçak, Çevre ve Şehircilik Başkanı Gökhan Topçuoğlu, İl Sekreteri ise Orhan Celal Bayar olarak belirlendi.
AK Parti’nin yeni yönetim kurulunda asil üyeliklerine Av. Erkan Balta, Alaattin Güven, Fikret Erdoğan, Yeşim Bolluk, Yüksel Kantar, Kemal Şimşek, Fatih Tahtalı, Kezban Demir Kopuz, İdris Taşkın, Halim Öztürk, Fatma Çelik, Turgut Sarı, Kazım Sert, Gökhan Topçuoğlu, Sevim Cicioğlu, Maksut Koçak, Deniz Çınar, Funda Özbayrak, Kadem Altun, Orhan Celal Bayar, Orhan Özgüler, Sinan Odabaş, Sevinur Ata, Mete Öztürk, Nezahat Ayık Okur, Hasan Kılınç, Sıddık Dalkılıç, Süleyman Aksakaloğlu, Fevzi Genç, Emin Bekçi seçilmişlerdi.


Yönetim kurulu yedek yönetim kurulu listesine ise Selim Çakmakçı, Yunus Yazıcı, Mustafa Genç, Sultan Arslan, Ali Osman Türk, Yüksel Yıldırım, Makbule Aydemir, Şerif Usta, Mikail Yılmaz, Osman İslamoğlu, Feridun Peltek, Selim Kaplan, Okay Güngör, Erol Özçelik, Muhammet Bağdatlı seçilmişlerdir.
« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Facebook Comments APPID